Dom

Shenzhen TOPLED Optotech Co., Ltd.

Chiny Shenzhen TOPLED Optotech Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Shenzhen TOPLED Optotech Co., Ltd. Certyfikaty
Хорошее качество, быстрая отгрузка и очень активный поставщик.

—— Bruno Henrique

Wspaniałe doświadczenie.

—— Victor Segundo

J’ai obtenu après le soutien des ventes aussi et je suis très satysfait

—— Tulasiramreddy

Dziękujemy bardzo za dostarczenie wysoce profesjonalnego i niezawodnego produktu oraz szybki czas dostawy!

—— Marco Apodaca

Im Online Czat teraz

Shenzhen TOPLED Optotech Co., Ltd.

Shenzhen TOPLED Optotech Co., Ltd.
<-Video Images->

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Na calym swiecie
marki : TOPLED
Ilość pracowników : 100~120
Coroczne wyprzedaże : 10 Million-50 Million
Rok założenia : 2006
pc Export : 70% - 80%
certification: ISO9001
Product Certifications: CE, RoHS, CCC
Patents: An outdoor SMD epoxy resin LED lamp with processing method
ShenZhen TOPLED Optotech Co., Ltd, (tutaj po nazwie TOPLED), z siedzibą w Bao'an District, Shenzhen, Chiny, jest profesjonalnym producentem led, założonym w maju 2006 roku, z kapitałem zakładowym RMB 51 milionów i 14 000 metrów kwadratowych powierzchni fabryki. Działalność TOPLED obejmuje kryty i zewnętrzny wyświetlacz led, kurtynę ledową, komponenty LED, ekran multimedialny LED LED, wyświetlacz stadionu, znak drogowy o zmiennej autostradzie i transporcie, wyświetlacz wypożyczalni, oświetlenie ledowe wewnętrzne i zewnętrzne itp. TOPLED to firma high-tech specjalizująca się w LED usługi badawcze, produkcyjne, marketingowe i inżynieryjne zapewniające klientom usługi o wysokiej jakości.

Jako krajowe, wysoko wykwalifikowane i nowe przedsiębiorstwo technologiczne, TOPLED przeszło krajowe zatwierdzenie CCC i międzynarodowe CE, CQC, FCC i Rohs oraz ściśle przestrzega międzynarodowego systemu jakości ISO9001 (2000) oraz systemu środowiskowego ISO14000 (1996). Poza tym TOPLED ma ponad 23 patenty na wyświetlacz LED. Z wieloletnim rozwojem firma TOPLED wyposażyła się w najbardziej zaawansowane automatyczne urządzenia do wytwarzania produktów LED. Do tej pory produkty TOPLED zostały wprowadzone do ponad 35 krajów na całym świecie, a także niezawodne działanie i pochwały od klientów.

TOPLED stosuje się do niezależnych badań i rozwoju, ciągłych innowacji w celu poprawy wszechstronnych umiejętności analizy popytu klientów, projektowania projektów, rozwoju produktów i profesjonalnych usług. Nasze produkty cieszą się dobrą reputacją na rynku led i klientów w kraju. Z powodzeniem dostarczyliśmy system wyświetlaczy led i system oświetleniowy do wielu projektów, takich jak 2010 Shanghai Expo, 2010 Guangzhou Asian Games, studio Phoenix TV, Shenzhen Civic Square, Shenzhen SEG Square, stacja kolejowa Guangzhou, Shanghai Wujiaochang Huge Color Eggs, Shanghai International Gymnastic Centrum itp. Od momentu powstania TOPLED zrealizował ponad 1000 projektów, szczególnie w branży nieruchomości, takich jak Poly Real Estate, Evergrande Real Estate, Powerlong Real Estate, Vanke Real Estate, China Overseas Property itp. TOPLED jest uznawany za najlepszy projektant i konstruktor w projekcie kurtyn LED z bogatym doświadczeniem.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen TOPLED Optotech Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mrs. Stephanie

Tel: 0086-180 9899 2369

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)